NAV365 – rewolucyjne rozwiązanie dla firm z sektora MŚP

Jeśli Twoja firma osiągnęła poziom, w którym proste oprogramowanie nie jest wystarczające, najwyższa pora poszukać nowego rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania. Odpowiedzią na potrzeby współczesnych przedsiębiorców jest NAV365.

Najczęściej firmy, na starcie swojej działalności, korzystają z prostej formy oprogramowania, które wspiera procesy zarządzania na podstawowym poziomie. Z biegiem czasu, wraz z rozwojem firmy, oprogramowanie staje się niewystarczające. Zmiany rynkowe, szybki wzrost, pojawiające się problemy czy potrzeba szczegółowych analiz, wymuszają na przedsiębiorcy sięgnięcie po bardziej kompletne rozwiązanie – system klasy ERP.

Microsoft Dynamics NAV365 jest produktem, które powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, szukających oprogramowania ERP w przystępnej cenie, z atrakcyjnym zakresem funkcjonalności. Kluczowym elementem pakietu NAV365 jest system ERP –Microsoft Dynamics NAV zintegrowany z Microsoft Office 365, dostępny na chmurze Azure. Całość osiągalna jest w atrakcyjnym abonamencie. NAV365 wdrażany jest z wykorzystaniem NAV.express. To model implementacji, oparty na gotowych szablonach, zbiorze dobrych praktyk, które gwarantują szybkie wdrożenie.

ERP w chmurze

Co daje przedsiębiorcy połączenie tych produktów w pakiecie NAV365?

 • Po pierwsze, klient otrzymuje wysokiej jakości system ERP – Microsoft Dynamics NAV na preferencyjnych warunkach. System posiada zestaw funkcjonalności, który jest wystraczający dla małych i średnich firm handlowo-usługowych, a w skład którego wchodzą:- zarządzanie finansami,
  – zarządzanie środkami pieniężnymi,
  – zarzadzanie środkami trwałymi,
  – zarządzanie zakupami,
  – zarządzanie łańcuchem dostaw,
  – zarządzanie zapasami,
  – zarządzanie kontaktami i zadaniami.Dodatkowo, zestaw funkcjonalności może być w każdym momencie rozbudowany, wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorcy.
  System ERP zapewnia wgląd w sytuację firmy. Decyzje podejmowane przez zarząd oraz pracowników każdego szczebla, staną się bardziej przemyślane, oparte na wiarygodnych analizach.
 • Po drugie, NAV365 to rozwiązanie, gwarantujące dostęp do najnowszych technologii oraz legalnego oprogramowania, przydatnego w każdej firmie. Dzięki integracji Microsoft Dynamics NAV z Office 365 powstało silne, kompletne narzędzie wspomagające zarządzanie oraz usprawniające pracę w grupie pracowników. Office 365 dostępny w pakiecie NAV365 to znacznie więcej, niż znany Office. To aplikacje powiązane z olbrzymimi możliwościami chmury obliczeniowej. Umożliwia korzystanie z wideokonferencji HD, poczty e-mail klasy biznes, platformy społecznościowej w firmie, dostępu do dokumentów z dowolnej lokalizacji.Office 365 umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie. Pracownicy mogą wykonywać projekty i oferty, komunikować się z klientami bądź współpracownikami za pomocą urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu.
 • Po trzecie, przedsiębiorca nie musi martwić się kosztami związanymi z utrzymaniem serwerów i infrastruktury IT. Microsoft Dynamics NAV, dostępny na chmurze Microsoft Azure, to rozwiązanie pozwalające znacznie zminimalizować koszty inwestycji. Chmura obliczeniowa Azure jest w pełni skalowalna i elastyczna. Oznacza to, że klient płaci jedynie za zasoby, które zużyje. Korzystając z chmury obliczeniowej Microsoft Azure otrzyma niezwykle wydajną platformę, dzięki której firma nie odczuje „sezonowych szczytów”. Zużycie naliczane jest według bieżących potrzeb.
 • Po czwarte, dzięki metodzie NAV.express znacznie skraca się czas wdrożenia. Rozwiązanie opiera się na dobrych praktykach i procedurach stosowanych przy tradycyjnych implementacjach systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w wielu branżach i firmach, stworzono metodę, która gwarantuje nie tylko szybkie wdrożenia, ale również jego wysoką jakość.
 • Po piąte, Microsoft Dynamics NAV365 to rozwiązanie dostępne w abonamencie. Subskrypcja systemu ERP zniosła barierę wejścia, jaka do tej pory towarzyszyła małym i średnim przedsiębiorcom.

Takie połączenie funkcjonalności i korzyści, jakie są zawarte w NAV365, to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm handlowo-usługowych. Gwarantuje wzrost oraz jest otwarte na ciągły rozwój firmy. Funkcjonalności mogą być na bieżąco rozbudowywane.

Działaj, zanim Twoja firma napotka na problemy, wynikające z niewystarczających rozwiązań biznesowych!

Aby sprawdzić cenę NAV365 zapraszamy na stronę www.nav365.pl