system ERP w abonamnecie

W dniach 12-13 maja 2015 roku, w Warszawie, odbędzie się jedna z największych konferencji Microsoft Dynamics i jedno z najważniejszych tegoroczny wydarzeń w Microsoft. W trakcie sesji, paneli i spotkań eksperci Microsoft, specjaliści i partnerzy odpowiedzą na każde pytanie, a także spotkają się klienci Dynamics NAV, AX, CRM.

12 maja będzie miała miejsce polska premiera Microsoft Dynamics NAV w abonamencie. Nowe rozwiązanie, jakim jest system ERP w subskrypcji wprowadziła firma IT.integro. NAV365, bo tak nazywa się produkt, będzie zaprezentowany podczas prelekcji pod tytułem: „Microsoft Dynamics NAV w abonamencie. System ERP zintegrowany z Office 365 na platformie Microsoft Azure. Skok technologiczny i mentalny”, prowadzonej przez Jakuba Abrama oraz Przemysława Kniata z firmy IT.integro.

System ERP w abonamencie

NAV365 jest rewolucyjnym rozwiązaniem, które pojawiło się na polskim rynku w kwietniu tego roku. Jego kluczowym elementem jest system ERP – Microsoft Dynamics NAV, z którego obecnie korzysta ponad 2 000 000 osób, ze 100 000 firm na całym świecie. System cieszy się olbrzymią popularnością, która z roku na rok rośnie. System Dynamics NAV jest najczęściej wybieranym systemem ERP z rodziny produktów Microsoft.

IT.integro udostępnia system ERP na atrakcyjnych warunkach abonamentowych, dzięki czemu mogą z niego skorzystać firmy, które do tej pory nie miały dostępu do najwyższej klasy oprogramowania ERP.

Dlaczego NAV365 jest produktem rewolucyjnym?

NAV365 przełamuje bariery, które do tej pory były nie do przejścia.mówi Przemysław Kniat, Menadżer ds. sprzedaży, IT.integroChodzi tu nie tylko o bariery technologiczne, czy mentalne, ale również barierę finansową, która uniemożliwiała wielu firmom, z sektora MŚP, korzystanie z wysokiej klasy systemów ERP.

NAV365 to nie tylko system ERP. To znacznie więcej. Łączy w sobie w pełni zintegrowane z Dynamics NAV aplikacje Office 365 oraz chmurę obliczeniową Microsoft Azure.

Konferencja Microsoft jest świetnym miejscem na premierę produktu, jakim jest Microsoft Dynamics NAV w abonamencie. Tym chętniej zapraszamy na Konferencję organizowaną przez Microsoft „Dynamics dla biznesu”.